BAAS
  Szukasz pracy?
› zarejestruj się˝,
› zamieść swoje CV
negocjuj warunki płacowe
› i aplikuj do wybranych ofert!

       zacznij już teraz »
  Szukasz pracownika?
› zarejestruj się,
› dodaj ofertę pracy
› przeglądaj CV potencjalnych kandydatów


sprawdź jakie to proste »
 
Oferty pracy Ogłoszenia handlowe Forum Współpraca Dla pracodawcy Kontakt
Szukaj w serwisie:
 
 
Sunday, 2022.06.26, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
 Moje konto
Twój login:
Twoje hasło:
nowe konto »    zaloguj »
zapomniałem hasła

 Sonda
Czy w świetle rosnącej przestępczości w Polsce (rządzie, w kraju) jesteś za przywróceniem kary śmierci?
Oddanych głosów: 1841
« inne sondy    głosuj »

 Forum
» Czy grozi nam kolejny rozbiór ...
» Wątek z e-maila ...
» odpowiedż na ofertę pracy ...
» Juz rozwiazalem problem ...
» Jak odpowiedziec na ogloszenie? ...
więcej »

   Dla pracodawców
Dla pracodawców zainteresowanych zamieszczeniem ofert pracy
drukuj artykuł »
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poszukiwaniem pracowników za pośrednictwem naszego portalu WWW, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po otrzymaniu kompletu informacji, prześlemy e-mail z danymi niezbędnymi do zalogowania się do systemu. Od tej chwili będziecie Państwo mogli wprowadzać, edytować lub kasować swoje oferty pracy, a zainteresowani kandydaci, poprzez kontakt z nami, będą mogli na nie odpowiadać.

Zarejestrowane firmy otrzymają identyfikator i hasło umożliwiające wprowadzanie zmian do danych kontaktowych swojej firmy, oraz wejście do wybranej w trakcie rejestracji sekcji, gdzie mają dostęp do poniższych usług:

Samodzielne zamieszczanie ofert pracy na naszej stronie ogłoszeniowej z możliwością wprowadzenia drobnych zmian w czasie jego publikacji;

Korzystanie z usługi Direct Mail, za pomocą której Twoja oferta pracy zostanie przesłana do grupy osób spełniającej wymagania w niej określone;

Dostęp do wszystkich aplikowanych /na ogłoszenie/ pasywnych CV (nieposiadających danych kontaktowych) za pomocą systemu baas.com.pl ;  

Korzystania z prywatnej bazy danych, gdzie jest możliwość zapisywania interesujących Cię aplikacji;

Korzystanie z powiadamianie bezpośredniego e-mailem o nowych kandydatach aplikujących na Twoją ofertę pracy - spełniających Twoje oczekiwania.

Korzystania z opcji wystawiania oferty pracy na pierwszej stronie portalu w panelu "oferty specjalne"

Klientom oczekującym na wyższy standard usługi dodatkowo polecamy:

System licytacji wysokości wynagrodzenia. Zastosowany mechanizm umożliwia wystawienia oferty pracy w formie aukcji. Kandydaci konkurując między sobą licytują swoje oczekiwania-wynagrodzenie.

Psychografologię - analizę pisma ręcznego w oparciu, o którą sporządzamy portret psychologiczny człowieka w aspekcie jego przydatności do pracy w firmie.

Dotychczasowa indywidualna forma korzystania z naszych usług polegająca na przeprowadzeniu poszukiwania bezpośredniego  na zlecenie pracodawcy pozostaje bez zmian. Cena usługi jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia. Na świadczone usługi udzielana jest gwarancja.

Dla aktywnych Pracodawców wprowadziliśmy system premiowania w postaci przyznawanych punktów za korzystanie z naszych usług.Określona liczba zgromadzonych punktów promowana będzie bonusami oraz udzielanymi przywilejami związanymi z świadczonymi przez nas usługami.

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości-pytania skontaktuj się z naszymi konsultantami, a uzyskasz dokładne informacje. Zadzwoń pod numer telefonu:(022)783-25-36 w godz.10.00-17.00 a po godz.17.00 tel. 0508 998 389.

 
2005 © BAAS
wszelkie prawa zastrzeżone
O nas  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Cennik
Created & hosted by
Smart Net Solutions