BAAS
  Szukasz pracy?
› zarejestruj się˝,
› zamieść swoje CV
negocjuj warunki płacowe
› i aplikuj do wybranych ofert!

       zacznij już teraz »
  Szukasz pracownika?
› zarejestruj się,
› dodaj ofertę pracy
› przeglądaj CV potencjalnych kandydatów


sprawdź jakie to proste »
 
Oferty pracy Ogłoszenia handlowe Forum Współpraca Dla pracodawcy Kontakt
Szukaj w serwisie:
 
 
Saturday, 2022.05.28, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
 Moje konto
Twój login:
Twoje hasło:
nowe konto »    zaloguj »
zapomniałem hasła

 Sonda
Czy w świetle rosnącej przestępczości w Polsce (rządzie, w kraju) jesteś za przywróceniem kary śmierci?
Oddanych głosów: 1841
« inne sondy    głosuj »

 Forum
» Czy grozi nam kolejny rozbiór ...
» Wątek z e-maila ...
» odpowiedż na ofertę pracy ...
» Juz rozwiazalem problem ...
» Jak odpowiedziec na ogloszenie? ...
więcej »

   Regulamin
Regulamin portalu baas.com.pl
Regulamin opracowano w celu przedstawienia zasad, jakimi kierujemy się dla jak najlepszego poszanowania prywatności i bezpieczeństwa użytkowników naszego serwisu. Zawiera też podstawowe informacje dotyczące warunków korzystania z portalu baas.com.pl.

Regulamin

1. Użytkownicy poruszający się po stronach internetowych baas.com.pl pozostają anonimowi do chwili, aż sami zdecydują się na rejestrację w portalu.

2. Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, stosownie do wymogów ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Przez naciśnięcie przycisku potwierdzającego rejestrację dobrowolnie oświadcza Pani/Pan, że: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wprowadzonych do formularzy dostępnych w portalu baas.com.pl w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie doradcom personalnym reprezentującym pracodawców i potencjalnym pracodawcom” oraz „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji rekrutacyjnych, handlowych i innych od baas.com.pl lub jego partnerów w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Przyjmuję do wiadomości, że administrator portalu baas.com.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia wprowadzonych przeze mnie danych w części lub w całości bez podania przyczyny.

Informujemy Państwa, że administratorem danych jest firma: BAAS, ul. Miodowa 9, 05-070 Sulejówek.

Pracobiorcy - Kandydaci

1. Rejestracja w baas.com.pl następuje poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy, w których prosimy o podanie adresu email, oraz kilku dodatkowych danych demograficznych. Informacje zbierane o użytkownikach są przechowywane w bezpiecznych i odpowiednio dostosowanych do tego celu bazach danych, do których dostęp mają tylko osoby upoważnione.

2. W wypadku braku aktywacji zarejestrowanego konta w ciągu trzech dni od daty rejestracji, konto zostanie usunięte (aby mieć aktywowane konto w portalu należy przeprowadzić dalsze czynności związane z rejestracją).

3. Konta z pustym hasłem będą usuwane!

4. W portalu baas.com.pl istnieje możliwość stworzenia swojego CV, uzupełniania, poprawiania i przechowywania go w osobistym panelu „moje CV”. Kandydaci tworzący swoje CV w bazie baas.com.pl mają możliwość po wybraniu odpowiedniej opcji, udostępnienia swojego CV pracodawcom bez danych personalnych (pozostając anonimowym) lub pełnego CV z danymi personalnymi. Aplikowanie na wybraną przez kandydata ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem jego zgody na udostępnienie CV w wybranej opcji.

5. Rezygnacja z usług oferowanych przez portal baas.com.pl może nastąpić w każdym dowolnym momencie. Dane osobowe użytkownika zostają usunięte z bazy danych portalu i nie są więcej wykorzystywane przez baas.com.pl. Rezygnacja nie powoduje ograniczeń związanych z ponowną rejestracją.

Pracodawcy 

1. Rejestracja w baas.com.pl polega na wypełnieniu stosownych formularzy, w których prosimy o podanie adresu e-mail, oraz danych kontaktowych firmy.

2. Dane kontaktowe służą konsultantom firmy BAAS wyłącznie do finalizacji rejestracji i dalszego kontaktu w trakcie trwania procesu rekrutacji kandydatów. NIE SĄ I NIE BĘDĄ UDOSTĘPNIANE INNYM UŻYTKOWNIKOM BEZ ZGODY PRACODAWCY DOKONUJĄCEGO REJESTRACJI W PORTALU BAAS.COM.PL

3. Pracodawcy mogą zamieszczać oferty pracy bezpłatnie w formie anonsu lub w formie aukcji.

4. Pracodawca lub upoważniony przez niego pracownik oświadcza, że zapewni ochronę wybranego identyfikatora i hasła przed dostępem osób nieupoważnionych. Pracodawca jest wyłącznie odpowiedzialny za realizację określonego wyżej oświadczenia.

5. Bezpłatne zamieszczanie ofert pracy jest dostępne pod następującymi warunkami: a) Pracodawca wprowadza ofertę pracy samodzielnie, korzystając z aktywowanego konta w serwisie (loginu i hasła); b) oferta pracy nie może posiadać odnośników do znaku firmowego (logo) Pracodawcy, jego nazwy, ani żadnych innych informacji kontaktowych, w tym adresu strony internetowej „Pracodawcy” oraz adresów poczty elektronicznej; c) ogłoszenie nie może mieć innej formy prezentacji niż standardowa oferowana przez portal baas.com.pl.

6. Na indywidualne zlecenie zarejestrowanego Pracodawcy możliwe jest zamieszczanie i obsługa ofert pracy w imieniu Pracodawcy przez pracownika firmy BAAS (właściciela portalu). Świadczenie powyższej usługi możliwe jest po zawarciu odrębnej umowy.

7. Zamieszczanie ofert pracy niezgodnych z niniejszym regulaminem lub będących jedynie formą reklamy innych portali z ofertami pracy jest zabronione, a oferty takie będą usuwane. W przypadku dalszego nieprzestrzegania niniejszego regulaminu konto Pracodawcy będzie blokowane.

8. Wgląd do tzw. niepełnego CV kandydata aplikującego na ofertę pracy jest bezpłatny. CV niepełne posiada zablokowany dostęp do informacji umożliwiających identyfikację danych personalnych kandydata, w szczególności uniemożliwia zapoznanie się z: imieniem i nazwiskiem kandydata, adresem, numerem telefonu, adresem email, nazwami pracodawców aktualnie lub ostatnio zatrudniających kandydata oraz referencjami z aktualnych lub ostatnich miejsc pracy.

9. Za pośrednictwem "komunikatora" udostępnionego w serwisie zarejestrowany Pracodawca posiada możliwość zwrócenia się do Kandydata o udzielenie odpowiedzi na temat związany z kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym, umiejętnościami oraz możliwością podjęcia pracy na oferowanym stanowisku. Pytania nie mogą posiadać w treści konstrukcji umożliwiających identyfikację danych personalnych i kontaktowych pomiędzy Pracodawcą i Pracobiorcą. Korespondencja pomiędzy zainteresowanymi stronami jest moderowana przez administratora portalu.

10. Pracodawca zainteresowany pełną treścią wybranego CV, tj. uzyskaniem wglądu do danych kontaktowych, może wystąpić z taką prośbą do Kandydata za pośrednictwem portalu baas.com.pl poprzez łącze dostępne pod przyciskiem "Udostępnij CV". Wystąpienie "Udostępnij CV" jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie kandydatowi danych kontaktowych z Pracodawcą .

Po udostępnieniu pełnej treści CV, na które zostało złożone zamówienie, Pracodawca kontaktuje się z kandydatem bezpośrednio, bez dalszego pośrednictwa administratora portalu baas.com.pl.  Firma BAAS nie ponosi odpowiedzialności za rezultaty dalszych kontaktów pomiędzy Pracodawcą a Pracobiorcą -udostępniającym Pracodawcy wgląd w swoje "pełne CV ".

11. W każdej chwili zarejestrowani użytkownicy portalu mogą zmieniać swoje preferencje dotyczące korzystania funkcji portalu zaznaczone w trakcie procesu rejestracji.

12. Rejestrujący się w portalu baas.com.pl użytkownicy poprzez zaznaczenie stosownej opcji wyrażają zgodę na otrzymywanie od baas.com.pl materiałów informacyjnych (handlowych oraz ofert pracy) w formie newslettera na podany przez siebie adres email. Otrzymywanie newslettera jest opcjonalne i w każdej chwili można wystąpić o usunięcie swojego adresu z listy wysyłkowej. Ze swojej strony natomiast firma BAAS zapewnia, iż newsletter będzie przekazywał tylko najistotniejsze informacje i wysyłany będzie nie częściej niż kilka - kilkanaście razy w ciągu roku.

13. Dane adresowe zarejestrowanych użytkowników portalu baas.com.pl nie są i nie będą  w żaden sposób ujawniane osobom trzecim w celach marketingowych.

Pasaż handlowy.

1. Panel przeznaczony jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu. Oferty handlowe zamieszczane w panelu "ogłoszenia handlowe" powinny być ściśle tematycznie związane z branżami obsługiwanymi przez portal baas.com.pl

2. Oferty handlowe niezwiązane tematycznie z niniejszym portalem będą usuwane bez podania przyczyn.

Postanowienia końcowe.

1. Z uwagi na poufność danych personalnych użytkowników portalu oraz ze względu na zasady opisane w niniejszym regulaminie, wszelkie kontakty prowadzone za pośrednictwem "komunikatora" są moderowane.

2. Publikowanie w portalu baas.com.pl i zamieszczanie w bazach danych treści niezgodnych z polskim prawem lub stanowiących naruszenie powszechnie uznawanych dobrych obyczajów i/lub praw autorskich jest niedozwolone. Administrator portalu baas.com.pl zastrzega sobie prawo usuwania takich zapisów bez informowania o tym autora zapisu.

3. Administrator portalu nie udziela żadnych gwarancji, co do rezultatu i jakości zamieszczanych ofert pracy, ofert handlowych oraz procesów związanych z rekrutacją kadr pracowniczych. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje użytkowników podjęte na podstawie informacji pochodzących z portalu.

4. Administratorzy portalu baas.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za jakość materiałów i/lub towarów lub usług oferowanych na aukcjach handlowych baas.com.pl, jak również nie ponoszą odpowiedzialności za prawidłową finalizację transakcji zawartych za pośrednictwem aukcji. Komentarze zamieszczane przez użytkowników aukcji nie mogą naruszać ogólnie przyjętych dobrych obyczajów.

5. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za poprawne działanie niniejszego portalu, jego dostępność i skutki spowodowane awariami bądź uszkodzeniami sprzętu lub oprogramowania oraz za szkody spowodowane niepoprawnym działaniem jakichkolwiek elementów portalu.

6. Firma BAAS, będąca właścicielem i operatorem portalu baas.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Wszystkie zmiany w regulaminie zostaną podane do publicznej wiadomości na stronach portalu. Zmiany zaczynają obowiązywać od momentu ich ogłoszenia. Logując się do portalu każdorazowo akceptujesz regulamin w jego aktualnym brzmieniu.

Uwagi, wątpliwości i pytania prosimy kierować na adres:

farmacja@baas.com.pl 

 
2005 © BAAS
wszelkie prawa zastrzeżone
O nas  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Cennik
Created & hosted by
Smart Net Solutions