BAAS
 
O nas Usługi Aktualności Współpraca Dla pracodawcy Kontakt
 
 
 
 Artykuły
+ Nasze doświadczenie

   Informacje branżowe
O nas » O nas
Dodano: 2008-03-04

Nasze doświadczenie oparte jest na praktyce w służbach zajmujących się nadzorowaniem warunków pracy, oraz bezpośrednią kontrolą pracy zatrudnionego personelu.

W roku 1995
jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy "Upoważnienie nr 77/K/95 Prezesa Krajowego Urzędu Pracy" na prowadzenie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

W latach 1995-1998 zajmowaliśmy się rekrutacją i doborem personelu różnych branż spośród kandydatów z wykształceniem średnim i zawodowym. Od roku 1998 pracujemy dla branży farmaceutycznej.

Przystąpienie Polski do UE a w dalszej konsekwencji otwarcie europejskich rynków pracy spowodowało odczuwalne braki personelu w Polsce.

Z początkiem 2008 r podjęliśmy decyzję o uruchomieniu filii naszego biura w Chinach, oraz uruchomiliśmy działania związane z przygotowaniem do importu robotników z Chin do Polski. W Maju br. odbyliśmy daleką podróż do Chin. Celem naszej wyprawy było sprawdzenie wiarygodności polecanych nam źródeł rekrutacji oraz podpisanie stosownych umów międzynarodowych.

Nasze działania spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem  polskich pracodawców.

 
2005 © BAAS
wszelkie prawa zastrzeżone
O nas  |  Strona główna portalu BAAS  |  Kontakt
Created & hosted by
Smart Net Solutions