BAAS
 
O nas Usługi Aktualności Współpraca Dla pracodawcy Kontakt
 
 
 
 Artykuły
+ "Niezwykła podóż do magicznych Chin" z Beatą Pawlikowską
+ Import pracowników z Azji
+ Źródła pozyskiwania pracowników

   Informacje branżowe
Usługi » Pośrednictwo pracy

Zobacz także:

+ Droga do zatrudnienia Chińczyków
+ Wysokość opłat
+ Planowana zmiana prawa
+ Wynagrodzenia kandydatów z Chin
+ Umowa przedwstępna poprzedzająca zawarcie umowy o pracę
+ Import pracowników z nie autoryzowanych źródeł
+ Wynagrodzenia kandydatów z Chin
Dodano: 2008-03-14

Import pracowników z Chin

 Jak powszechnie wiadomo oficjalne bezrobocie w Polsce nie ma odzwierciedlenia w procesach rekrutacyjnych firm w Polsce gdzie brakuje od 250 – 500 tys. robotników.

Wielu pracodawców liczy, że nasi pracownicy zaczną wracać do kraju. Niestety, poza granicami naszego kraju zarabiają 3- 4 razy więcej, mają atrakcyjne pakiety socjalne, no i życie jest łatwiejsze. Tanie linie lotnicze ułatwiają częste kontakty z rodziną. Co nasz kraj może zaoferować w zamian za powrót do Polski?

Jak wszystkim wiadomo polscy przedsiębiorcy, by móc się rozwijać -zwiększać swój potencjał produkcyjny muszą zwiększyć zatrudnienie a to niestety jest związane z wyrównaniem wynagrodzenia do poziomu europejskiego. Wówczas istnieje groźba że firma przestanie być konkurencyjna cenowo. Alternatywą jest zatrudnienie wydajniejszej a tym samym tańszej siły roboczej z Azji a konkretnie z Chin.

Zatrudniając w swojej firmie pracowników z Chin, mogą Państwo znacznie obniżyć koszty zatrudnienia jednocześnie podnosząc jakość i zwiększając tempo realizacji projektu.

Nie od dziś wiadomo już, że chiński pracownik:
- pracuje taniej.
- pracuje szybko.
- pracuje dokładnie.
- pracuje wydajnie.
- w godzinach pacy nie załatwia spraw prywatnyc
h.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom licznej grupy pracodawców borykających się z brakiem rąk do pracy uruchomiliśmy w ramach pośrednictwa pracy tzw. import docelowy pracowników z Chin.

W imieniu i na zlecenie pracodawców wyszukujemy na terytorium Chin pracowników odpowiadających pod każdym względem oczekiwaniom pracodawcy

Wyszukujemy fachowców, kontraktujemy i nadzorujemy ich przyjazd do pracy w Polsce na co najmniej rok. Wspieramy i pomagamy kandydatom zaaklimatyzować się w Polsce.

Każdy projekt realizujemy wg indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.
Wcześniej omawiamy, uzgadniamy i przygotowujemy cały projekt i po obustronnej akceptacji wdrażamy go do realizacji.

Jesteśmy zainteresowani ofertami pracy na minimum 12 miesięcy z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych. Oczekujemy na szczegółowe oferty wraz z podaniem wysokości proponowanego wynagrodzenia, sposobu zakwaterowania oraz zakresu czynności.


Naszymi kandydatami są Chińczycy mieszkający w północnej strefie klimatycznej podobnej do naszej  . W tej sytuacji nie musimy obawiać się o zdrowie  przyszłych pracowników.  Pracownicy z południa  Chin -to   problem z zaaklimatyzowaniem się  i  częstymi chorobami w  okresie  zimowym.
 
2005 © BAAS
wszelkie prawa zastrzeżone
O nas  |  Strona główna portalu BAAS  |  Kontakt
Created & hosted by
Smart Net Solutions